tambar fotball

Info og nyheiter om laga

Kampfakta A-lag

*Runde 1 – 2020

6.divisjon


*Runde 3 – 2019

6.divisjon avd.2
Tambar-Tempo 2-5
1-0 Tore Klopstad
2-0 Geir Andre Troland

*Runde 2 – 2019

6.divisjon avd.2
Fure-Tambar 2-1
1-1 Fredrik Herstad

*Runde 1 – 2019

6.divisjon avd.2
Tambar-Førde 3 0-1

———————————

Runde 1 – 2018

6.divisjon avd.2

Tambar-Gaular 3-0 (o-o)
1-0 Eirik Engen Skadal (Assist: Martin Hukset)
2-0 Sjølvmål (Assist: Vetle Kyte)
3-0 Iben Munkvold (Assist: Aleksander Fauske Helgås)

Dommer: Ragnar Åmot, Jølster

Tilskuere: 53

TAMBAR:
Thomas Dobbe Personbråten
Markus Hjelle Cirotzki
Eirik Engen Skadal
Ali Khaled Almohamad
Vetle Holsen Kyte
Espen Eithun Langedal
Tristan Bergby Carlsen
Martin Hukset
Aleksander Fauske Helgås
Odin Hjellbrekke Svoen
Sander Kibsgaard Nordheim
Iben Andre Munkvold
Joakim Høyseth Engebø
Jesper Tomassen
Andreas Kjørsvik Vatne
Ali Adam Jacob Yousef
Mathias Gamlestøl

———————————————————————————————-

Runde 16:

6.divisjon avd.2

Atløy-Tambar 0-2 (0-1)
0-1 Eirik Engen Skadal
0-2 Jesper Tomassen

Tambar:
Thomas Dobbe Personbråten
Eirik Engen Skadal
Aleksander Fauske Helgås
Vetle Holsen Kyte
Joakim Høyseth Engebø
Martin Hukset
Mathias Gamlestøl
Iben Andre Munkvold
Sander Kibsgaard Nordheim
Ali Adam Jacob Yousef
Jesper Tomassen
Marius Hermann Hallem
Andreas Kjørsvik Vatne
Issayas Fanuel Efrem
Ali Khaled Almohamad
Henrik Aase

Runde 15:

6.divisjon avd.2

Tambar-Hyllestad/Dale 7-2 (4-1)
1-0 Joakim Høyseth Engebø
2-0 Jesper Tomassen
3-0 Iben Andre Munkvold
3-1
4-1 Iben Andre Munkvold
4-2
5-2 Iben Andre Munkvold
6-2 Sjølvmål
7-2 Jesper Tomassen

Dommer: Per Oddvar Lien, Høyang IL

Tambar:
Thomas Dobbe Personbråten
Eirik Engen Skadal
Aleksander Fauske Helgås
Vetle Holsen Kyte
Joakim Høyseth Engebø
Martin Hukset
Mathias Gamlestøl
Iben Andre Munkvold
Sander Kibsgaard Nordheim
Ali Adam Jacob Yousef
Jesper Tomassen

Marius Hermann Hallem
Andreas Kjørsvik Vatne
Issayas Fanuel Efrem
Ali Khaled Almohamad
Henrik Aase

Runde 13:

6.divisjon avd. 2

Tempo-Tambar 3-7 (3-1)
1-0
2-0
2-1 Eirik Engen Skadal
3-1
3-2 Jesper Tomassen
3-3 Sander K. Nordheim
3-4 Sjølvmål (Jesper)
3-5 Jesper Tomassen
3-6 Iben Munkvold
3-7 Iben Munkvold

Tambar:
Thomas Dobbe Personbråten
Eirik Engen Skadal
Aleksander Fauske Helgås
Vetle Holsen Kyte
Joakim Høyseth Engebø
Martin Hukset
Mathias Gamlestøl
Iben Andre Munkvold
Sander Kibsgaard Nordheim
Ali Adam Jacob Yousef
Jesper Tomassen

Andreas Kjørsvik Vatne
Ali Khaled Almohamad
Henrik Aase

Runde 12: 

6.divisjon avd.2

Tambar-Anga 1-4 (1-4)
0-1 (6 min)
1-1 Iben Munkvold (10 min)
1-2 (36 min)
1-3 (38 min)
1-4 (44 min)

Tambar:
Thomas Dobbe Personbråten
Markus Hjelle Cirotzki
Eirik Engen Skadal
Vetle Holsen Kyte
Joakim Høyseth Engebø
Aleksander Fauske Helgås
Martin Hukset
Issayas Fanuel Efrem
Mathias Gamlestøl
Sander Kibsgaard Nordheim
Jesper Tomassen
Iben Andre Munkvold
Marius Hallem
Ali Adam Jacob Yousef
Willy Engebø

Runde 11: 

6.divisjon avd.2

Askvoll/Holmedal-Tambar 1-3 (0-3)
0-1 Jesper Tomassen
0-2 Issayas Fanuel Efrem
0-3 Eirik Engen Skadal
1-3 AHIL

Dommer: Per Olav Erikstad (Jølster IL)

Tambar:
Markus Hjelle Cirotzki
Eirik Engen Skadal
Aleksander Fauske Helgås
Vetle Holsen Kyte
Joakim Høyseth Engebø
Martin Hukset
Issayas Fanuel Efrem
Jesper Tomassen
Mathias Gamlestøl
Sander Kibsgaard Nordheim
Iben Andre Munkvold
Thomas Dobbe Personbråten
Andreas Kjørsvik Vatne
Ali Adam Jacob Yousef
Tobias Ekroll Hoff

Runde 10:

6.divisjon avd. 2

Tambar-Førde 3 0-0

Dommer: Ragnar Åmot, Jølster IL.

Tambar:
Markus Hjelle Cirotzki
Thomas Dobbe Personbråten
Eirik Engen Skadal
Vetle Holsen Kyte
Joakim Høyseth Engebø
Aleksander Fauske Helgås
Martin Hukset
Mathias Gamlestøl
Sander Kibsgaard Nordheim
Jesper Tomassen
Iben Andre Munkvold
Ali Adam Jacob Yousef
Tobias Hoff
Andreas Vatne

Runde 9:

6.divisjon avd. 2

Fure-Tambar 1-0 (0-0)
1-0 Fure (str.)

 

Tambar:
1 Markus Hjelle Cirotzki
3 Eirik Engen Skadal
6 Vetle Holsen Kyte
15 Joakim Høyseth Engebø
4 Aleksander Fauske Helgås
7 Martin Hukset
8 Issayas Fanuel Efrem
10 Mathias Gamlestøl
17 Sander Kibsgaard Nordheim
9 Jesper Tomassen
14 Iben Andre Munkvold
12 Thomas Dobbe Personbråten
18 Ali Adam Jacob Yousef

Runde 8:

6.divisjon avd.2

Høyang 2-Tambar 3-2 (2-1)
1-0 Høyang 2 (6.min)
2-0 Høyang 2 (18.min)
2-1 Sjølvmål (38.min)
3-1 Høyang 2 (67.min)
3-2 Jesper Tomassen (71.min)

Raudt kort: Andreas Vatne (57.min)

Tambar:
Markus Hjelle Cirotzki
Thomas Dobbe Personbråten
Eirik Engen Skadal
Alexander Fauske Helgås
Espen Langedal
Vetle Holsen Kyte
Martin Hukset
Sander Nordheim
Mathias Gamlestøl
Jesper Tomassen
Issayas Fanuel Efrem
Andreas Vatne
Joachim Engebø
Ali Adam

Runde 7:

6.divisjon avd.2
Hyllestad/Dale 2-Tambar 3-2 (2-0)
1-0
2-0
2-1 Sigve Heggedal Longvastøl
2-2 Sigve Heggedal Longvastøl
3-2

Tambar sin tropp:

Markus Hjelle Cirotzki
Thomas Dobbe Personbråten
Eirik Engen Skadal
Alexander Fauske Helgås
Marius Hermann Hallem
Vetle Holsen Kyte
Martin Hukset
Sigve Longvastøl
Mathias Gamlestøl
Sander Kibsgård Nordheim
Jesper Tomassen
Issayas Fanuel Efrem
Henrik Aase
Joakim Engebø
Jørgen Helgheim

Runde 6:

6.divisjon avd. 2

Tambar-Tempo 1-1 (0-1)
0-1 Tempo (41 min)
1-1 Jesper Tomassen (88 min)

Tambar sin tropp (alle fekk speletid):

Markus Hjelle Cirotzki
Thomas Dobbe Personbråten
Eirik Engen Skadal
Alexander Fauske Helgås
Vetle Holsen Kyte
Martin Hukset
Sigve Longvastøl
Mathias Gamlestøl
Sander Kibsgård Nordheim
Jesper Tomassen
Issayas Fanuel Efrem
Andreas Vatne
Henrik Aase
Joakim Engebø
Jørgen Helgheim
Nikolai Andal
Ali Adam

Runde 5:

6.divisjon avd.2

Anga-Tambar 6-1 (2-0)

1-0 8.min
2-0 18.min
3-0 51.min
4-0 57.min
5-0 62.min
5-1 71.min Sigve H. Longvatøl
6-1 88.min

Dommer: Ragnar Åmot, Jølster IL.

Runde 4: 

6.divisjon avd. 2

Tambar-Askvoll/Holmedal 2-2 (1-1)
1-0 sjølvmål (12 min)
1-1 AHIL (44 min)
1-2 AHIL (47 min)
2-2 Vetle Holsen Kyte (67 min)

Tambar:
Markus Hjelle Cirotzki
Marius Hermann Hallem
Eirik Engen Skadal
Gunnstein Vefring
Vetle Holsen Kyte
Aleksander Fauske Helgås
Martin Hukset
Issayas Fanuel Efrem
Jesper Tomassen
Mathias Gamlestøl
Sigve Heggedal Longvastøl

Jørgen Angvik Helgheim
Joakim Høyseth Engebø
Andreas Kjørsvik Vatne
Nikolai Andal
Ali Adam Jacob Yousef

Runde 3:

6.divisjon avd. 2

Tambar-Fure 1-0 (0-0)
1-0 Sigve Heggedal Longvastøl

Dommer: Magne Vårdal, Askvoll/Holmedal

Tambar:
Markus Hjelle Cirotzki
Marius Hallem
Eirik Engen Skadal
Gunnstein Vefring
Vetle Holsen Kyte
Alexander Fauske Helgås
Martin Hukset
Mathias Gamlestøl
Jesper Tomassen
Issayas Fanuel Efrem
Sigve Longvastøl

Thomas Dobbe Personbråten
Andreas Vatne
Joachim Engebø
Jørgen Helgheim
Nikolai Andal

Runde 2:

6. divisjon avd. 2

Tambar-Høyang 2 5-1 (3-0)

1-0 Sigve H.Longvastøl
2-0 Mathias Gamlestøl
3-0 Sigve H.Longvastøl
4-0 Alekander F.Helgås
5-0 Sander K.Nordheim
5-1 Høyang 2

Tambar:
Thomas Personbråten
Markus Cirotzki
Eirik Skadal
Gunnstein Vefring
Alexander Helgås
Vetle Kyte
Martin Hukset
Sigve Longvastøl
Sander Nordheim
Mathias Gamlestøl
Jesper Tomassen
Issayas Fanuel Efrem
Andreas Vatne
Joachim Engebø
Jørgen Helgheim

Runde 1:

6.divisjon avd.2

Førde 3-Tambar 2-6 (1-4)

1-0 Førde
1-1 Martin Hukset (str)
1-2 Sigve H.Longvastøl
1-3 Sigve H.Longvastøl
1-4 Sigve H.Longvastøl
2-4 Førde
2-5 Jørgen Helgheim
2-6 Sander K.Nordheim

Tambar:
Markus Cirotzki
Thomas Personbråten
Eirik Skadal
Marius Hallem
Gunnstein Vefring
Alexander Helgås
Vetle Kyte
Martin Hukset
Sigve Longvastøl
Sander Nordheim
Mathias Gamlestøl
Jesper Tomassen
Issayas Fanuel Efrem
Joachim Engebø
Jørgen Helgheim

—-    —-    —-

Treningskamp Naustdal stadion

Tambar-Førde3 3-0 (3-0)
1-0 Sigve Longvastøl
2-0 Eirik Skadal
3-0 Sigve Longvastøl

Tambar:
Thomas Personbråten
Markus Cirotzki
Eirik Skadal
Gunnstein Vefring
Alexander Helgås
Vetle Kyte
Martin Hukset
Sigve Longvastøl
Sander Nordheim
Odin Svoen
Jesper Tomassen
Issayas Fanuel Efrem
Marius Hallem
Joachim Engebø
Jørgen Helgheim
Henrik Aase

%d bloggere liker dette: